Другите за нас

ЗА ТРИ ДНИ - ТРИ СЪСТЕЗАНИЯ ЗА ABC FIGHT CLUB

ABC FIGHT CLUB на три състезания на бокс, кикбокс и таекуон-до от 10 до 15 октомври

Състезатели и треньори от ABC FIGHT CLUB отново участваха в три състезания на три различни спорта - бокс, кикбокс и таекуон-до - през седмицата от 10 до 15 октомври 2023 г.

В Словения на 14 и 15 октомври се проведе международен турнир по таекуон-до ITF Slo Open в град Жалец на форми и спаринг. Участваха Вероника Бецинска - момичета 11 - 13 г., Емил Бецински - момчета 11 - 13 г., Александър Трендафилов - момчета 11 - 13 г., Арон Лачовски - момчета 11 - 13 г., Натали Вранчева - жени. Те спечелиха три златни, три сребърни и два бронзови медала.

В Благоевград от 10 до 14 октомври се проведе II кръг от Държавното лично отборно първенство (ДЛОП) за юноши. Участваха близо 200 младежи от 50 клуба от страната. Андон Николов (СК "Файт") спечели сребърен медал. На финала в категорията до 75 кг Николов отстъпи пред Сами Халил (СК "Първенец") и стана втори в крайното класиране в конкуренцията на 18 юноши в своята категория.

Във Варна от 13 до 15 октомври се проведе Отборна купа по кикбокс стил фул контакт. Участваха близо 200 състезатели от 35 клуба. Михаил Иванов спечели сребърен медал на юноши младша възраст +71 кг. Габриела Ценкова спечели сребърен медал на девойки старша възраст до 65 кг.

Седмица по-късно, на международния турнир по таекуон-до ITF Сърбия Опън на 20 октомври 2023 г. в Нови сад Арон Лачовски бе отличен с купа за най-техничен състезател при деца 12 - 13 години. Той спечели първото място на спаринг в категорията момчета до 50 кг и второ място на форма  (тул) до червен колан, с което заслужи приза за най-техничен състезател.

На Сърбия Опън на деца 10 - 11 и 12 - 13 г. участваха още и спечелиха медали Вероника Бецинска, Николай Петров, Пламен Петров, Теодор Тошев и Мартин Василев.

Публикувана на: 2023-11-08 13:16:15 ч.